biały montaż Poznań

Podłączanie płyt indukcyjnych i ceramicznych, piekarników itp.

Na życzenie klienta dokonujemy podłączeń płyt indukcyjnych i ceramicznych, piekarników oraz innych urządzeń elektrycznych.

biały montaż Poznań

Montaż gniazd, włączników, lamp i osprzętu elektrycznego

Świadczymy usługi związane z białym montażem – gniazd różnego typu (między innymi siłowego, telewizyjnego, komputerowego, telefonicznego), włączników światła, lamp i całego osprzętu elektrycznego, a także oświetlenia ogrodu. Tzw. biały montaż obejmuje wykonanie wszystkich podstawowych instalacji elektrycznych w danym pomieszczeniu lub budynku, bez których nie dałoby się w nim sprawnie funkcjonować na co dzień. Gdy chodzi więc o tak ważne instalacje, należy dopilnować tego, aby były one wykonane solidnie i profesjonalnie, a gwarancją tego jest zatrudnienie wysokiej klasy fachowców.

Możesz liczyć na nasze kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych również wtedy, gdy potrzebujesz fachowego białego montażu w swoim domu. Podłączymy gniazdka, włączniki, oświetlenie, a także urządzenia elektryczne, abyś mógł bezpiecznie i komfortowo korzystać z nich każdego dnia. Niezawodnie i profesjonalnie – firma ELE-KO z Poznania.