Nowe instalacje elektryczne

Firma ELE-KO z Poznania świadczy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Wykonujemy nowe elektroinstalacje i przyłącza elektryczne, modernizujemy już istniejące, a także zajmujemy się usuwaniem awarii elektrycznych. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachowe i rzetelne doradztwo oraz pomoc.

Kompleksowo wykonujemy nowe instalacje elektryczne we wszystkich typach budynków – w domach jedno- i wielorodzinnych, w przedsiębiorstwach, halach magazynowych i produkcyjnych. Instalacje wykonujemy według własnego projektu bądź zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Rozumiemy, że każdy obiekt jest inny, w związku z czym wymaga innego charakteru usługi i elektroinstalacji, dlatego zawsze staramy się maksymalnie dopasować do potrzeb i oczekiwań klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych, dzięki czemu dysponujemy dużą wiedzą, która pozwala nam doradzić Wam podczas wykonywania każdego przyłącza elektrycznego lub innego rodzaju instalacji.

Modernizacja starych instalacji

Wymieniamy lub modernizujemy stare instalacje i rozdzielnie elektryczne, służąc naszym klientom fachowym doradztwem w kwestii modyfikacji instalacji. Nasze usługi obejmują instalacje podtynkowe i natynkowe w rurkach bądź w korytach kablowych. Podpowiemy Wam, jak sprawić, aby Wasza elektroinstalacja stała się skuteczniejsza i bardziej wydajna bez konieczności jej całkowitej wymiany.

Instalacje logiczne, antenowe i domofonowe

Wykonujemy instalacje logiczne, antenowe i domofonowe w budynkach jedno- i wielorodzinnych oraz w zakładach produkcyjnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług elektrycznych na terenie Poznania i okolic. ELE-KO – projektowanie, montaż i modernizacja instalacji elektrycznych oraz przyłączy elektrycznych, a także usuwanie awarii elektrycznych – zapraszamy!